Licensed to IHSAA Championship Meet HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/4/2021 09:21 PM
               Castle High School - Girls - 2/4/2021 to 2/6/2021               
                              Castle High School                               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Castle                                            1:52.57    1:56.74  
     1) Aubree Meyer FR                 2) Elle Dewees SO                 
     3) Madelyn Porter SO               4) Abbey Daniel SR                
  2 Mt. Vernon                                        2:09.15    1:57.39  
     1) Jamie Glover SR                 2) Emily Hueftle SR               
     3) Kaleigh Kelley SO               4) Sophie Kloppenburg SO          
  3 Evansville Reitz Memorial                         1:56.44    1:58.71  
     1) Lilia Newkirk SR                2) Abigail Lowery SR              
     3) Caroline Brackett SR            4) Christina Stagg JR             
  4 Evansville F.J. Reitz                             2:01.75    2:03.06  
     1) Kennedy Brantley SR             2) Elise Umbach SR                
     3) Mikeala Jenkins SR              4) Madison Moore SR               
  5 Evansville North                                  2:03.63    2:06.55  
     1) Anna Phillips SR                2) Isabelle Edwards JR            
     3) Katherine Coe JR                4) Grace Talley SR                
  6 Evansville Mater Dei                              2:05.90    2:08.05  
     1) Devon Folz JR                   2) Kelly Blair JR                 
     3) Sophia Fehrenbacher SO          4) Addy Waller JR                 
  7 Evansville Bosse                                  2:16.12    2:16.64  
     1) Sydney Gist FR                  2) Sophie Perry SO                
     3) Carly Gist SO                   4) Amelia Perry FR                
  8 Gibson Southern                                   2:17.20    2:16.73  
     1) Davina Witte JR                 2) Lilly Parmer JR                
     3) Keri Steckler SR                4) Stephanie Cullom SR            
-------------------------------------------------------------------------
  9 Evansville Central                                2:21.50    2:19.16  
     1) Ava Dunville SR                 2) Sierra Thomas SO               
     3) Juli Smith JR                   4) Maddie Lemon SR                
 10 Boonville                                         2:25.65    2:23.80  
     1) Madison Singer FR               2) Hazel Heerdt SO                
     3) Molly Fortune SR                4) Emma Titzer FR                 
 11 Evansville Harrison                               3:04.22    2:58.10  
     1) Reina Torres SR                 2) Carly Guth SR                  
     3) Jazlyn Allen SR                 4) Kirsten Shofstall SO           
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Jamie Glover              SR  MTV                 1:56.43    1:58.96  
  2 Madelyn Porter            SO CAST                 1:53.30    1:59.00  
  3 Lauren Matuscak           JR CAST                 2:03.30    2:03.67  
  4 Abbey Daniel              SR CAST                 2:00.00    2:05.22  
  5 Aubrey Ellis              SO ENOR                 2:09.75    2:06.21  
  6 Madelyn Ivie              JR EMEM                 2:04.20    2:06.54  
  7 Maddie Lemon              SR EVCE                 2:03.00    2:06.68  
  8 Ruth Mercer               SO GIBS                 2:08.38    2:11.54  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hallie Spurling           SO ENOR                 2:14.73    2:12.39  
 10 Julien Glover             FR  MTV                 2:19.95    2:13.96  
 11 Molly Swallows            SO  EMD                 2:17.98    2:16.50  
 12 Eva Kremer                SO ERTZ                 2:18.05    2:19.67  
 13 Emily Daza                JR  EMD                 2:16.61    2:19.95  
 14 Sophie Perry              SO EBOS                 2:23.19    2:21.27  
 15 Hailey Richter            SO GIBS                 2:19.87    2:22.28  
 16 Sydney Gist               FR EBOS                 2:27.88    2:25.23  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Emmi Taylor-Schroeder     SR BOON                 2:29.20    2:28.29  
 18 Amelia Lankford           SR EVCE                 2:25.50    2:31.36  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Madeline Maier            FR  MTV                 2:35.88    2:31.50  
 20 Reegan Siewert            FR EMEM                 2:31.80    2:32.65  
 21 Maria Coleman             SO EMEM                 2:31.60    2:33.23  
 22 Kendal Waugerman          FR  EMD                 2:40.18    2:35.03  
 23 Kaitlyn Mitchell          JR ERTZ                 2:35.02    2:36.66  
 24 Reese Dassel              SR ERTZ                 2:44.63    2:43.57  
 25 Davina Witte              JR GIBS                 2:37.80    2:51.25  
 26 Lilly Anderson            FR ENOR                 2:59.28    2:51.96  
 27 Emily Russell             SO BOON                 3:02.90    2:55.89  
 28 Olivia Talley             FR EVCE                 3:00.00    2:59.33  
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Ailyn Zurliene            FR CAST                 2:08.70    2:14.19  
  2 Mikeala Jenkins           SR ERTZ                 2:16.86    2:14.92  
  3 Kristen Bazan             FR  MTV                 2:12.44    2:17.45  
  4 Elise Umbach              SR ERTZ                 2:16.15    2:20.32  
  5 Tierney Maurer            SR GIBS                 2:24.69    2:23.46  
  6 Caroline Jones            SO EMEM                 2:29.70    2:26.11  
  7 Isabelle Edwards          JR ENOR                 2:28.88    2:27.68  
  8 Elle Dewees               SO CAST                 2:22.50    2:29.07  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Sanjana Reddy             FR CAST                 2:25.20    2:30.16  
 10 Katherine Coe             JR ENOR                 2:33.70    2:32.56  
 11 Emily Hueftle             SR  MTV                 2:33.48    2:36.10  
 12 Abigail Lowery            SR EMEM                 2:31.10    2:36.23  
 13 Haley Rutledge            SO  MTV                 2:43.45    2:40.32  
 14 Carly Gist                SO EBOS                 2:39.66    2:40.39  
 15 Anna Phillips             SR ENOR                 2:36.62    2:42.43  
 16 Meredith Perkins          SO EMEM                 2:43.50    2:44.14  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Addy Waller               JR  EMD                 2:44.33    2:45.11  
 18 Lilly Parmer              JR GIBS                 2:51.73    2:51.40  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Emma Titzer               FR BOON                 2:55.70    2:53.93  
 20 Keri Steckler             SR GIBS                 2:54.88    2:56.91  
 21 Hazel Heerdt              SO BOON                 2:56.70    3:00.74  
 22 Hadley Osterman           FR EVCE                 3:00.00    3:01.32  
 23 Madison Singer            FR BOON                 2:59.60    3:06.10  
 24 Ali Schiff                FR  EMD                 3:14.03    3:12.37  
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Chloe Plank               SO CAST                   24.24      24.58  
  2 Ava Buttefield            FR CAST                   25.21      25.13  
  3 Sophie Kloppenburg        SO  MTV                   24.34      25.14  
  4 Lydia Baumberger          JR ENOR                   26.29      25.48  
  5 Abigail James             FR BOON                   26.53      25.98  
  6 Isabelle Hamilton         SO ENOR                   27.39      26.24  
  7 Christina Stagg           JR EMEM                   26.50      26.37  
  8 Hannah Durham             SR  MTV                   26.64      26.42  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Sophia Fehrenbacher       SO  EMD                   26.86      26.57  
  9 Aubree Meyer              FR CAST                   27.60      26.57  
 11 Grace Talley              SR ENOR                   28.69      26.96  
 12 Nicole Richter            SR GIBS                   26.97      27.17  
 13 Kendal Rankins            JR BOON                   27.64      27.18  
 14 Jillian Schmidt           SO EMEM                   27.42      27.39  
 15 Aubree Beyer              FR ERTZ                   29.34      27.97  
 16 Sierra Thomas             SO EVCE                   27.95      28.46  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Stephanie Cullom          SR GIBS                   28.34      28.56  
 18 Abbigale Bazan            FR  MTV                   29.87      29.10  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Shu Yanagisawa            SO ERTZ                   31.59      29.55  
 20 Riley Bader               FR EMEM                   32.10      29.90  
 21 Rebecca Kluesner          SR GIBS                   29.99      30.01  
 22 Catelyn Witte             FR EBOS                   31.08      30.13  
 23 Carly Guth                SR EHAR                   29.44      30.17  
 24 Emma Byrd                 FR EVCE                   30.50      30.77  
 25 Amelia Perry              FR EBOS                   31.96      32.43  
 26 Lillian Traylor           FR  EMD                   31.74      33.21  
 27 Grace Masterson           FR ERTZ                   33.86      33.36  
 28 Kyleigh Mayer             SR EBOS                   34.31      34.48  
 29 Sophia Lombardo           FR EVCE                   32.50      36.28  
 30 Reina Torres              SR EHAR                   36.50      38.03  
 31 Jazlyn Allen              SR EHAR                   37.88      39.80  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Mikeala Jenkins           SR ERTZ                   59.65      58.43  
  2 Kaleigh Kelley            SO  MTV                   59.16      59.14  
  3 Lilia Newkirk             SR EMEM                   58.79    1:00.17  
  4 Ailyn Zurliene            FR CAST                   57.80    1:00.29  
  5 Abbey Daniel              SR CAST                 1:01.90    1:03.37  
  6 Caitleen Reyes            JR CAST                 1:04.40    1:03.99  
  7 Sophia Fehrenbacher       SO  EMD                 1:08.20    1:07.32  
  8 Ada Emerson               FR ENOR                 1:08.69    1:08.49  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Devon Folz                JR  EMD                 1:07.26    1:09.92  
 10 Haley Rutledge            SO  MTV                 1:18.11    1:11.57  
 11 Caroline Brackett         SR EMEM                 1:13.80    1:11.62  
 12 Julien Glover             FR  MTV                 1:12.54    1:12.07  
 13 Madison Moore             SR ERTZ                 1:13.48    1:15.10  
 14 Abigail Harrison          JR ERTZ                 1:19.52    1:16.98  
 15 Lydia Pryor               JR BOON                 1:18.10    1:17.68  
 16 Addy Waller               JR  EMD                 1:17.56    1:19.16  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Juli Smith                JR EVCE                 1:20.50    1:22.13  
 18 Molly Fortune             SR BOON                 1:28.90    1:24.10  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Madalynn Steckler         JR GIBS                 1:23.44    1:24.98  
 20 Ellen Schneider           SR GIBS                 1:30.95    1:25.31  
 21 Ella Patterson            FR ENOR                 1:25.15    1:25.96  
 22 Lillian Zausch            FR EMEM                 1:24.70    1:31.40  
 23 Marissa Dewig             SR GIBS                 1:29.62    1:31.55  
 -- Emily Wolf                FR ENOR                 1:28.86         DQ  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Sophie Kloppenburg        SO  MTV                   52.60      54.38  
  2 Chloe Plank               SO CAST                   53.02      54.72  
  3 Lauren Matuscak           JR CAST                   55.20      55.82  
  4 Hannah Durham             SR  MTV                   56.64      56.69  
  5 Abigail James             FR BOON                   58.18      57.08  
  6 Maddie Lemon              SR EVCE                   56.50      57.42  
  7 Christina Stagg           JR EMEM                   58.49      58.09  
  8 Isabelle Hamilton         SO ENOR                   59.84      58.34  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ashlynn Dillon            FR CAST                   58.87      58.84  
 10 Hallie Spurling           SO ENOR                 1:03.10      59.44  
 11 Kendal Rankins            JR BOON                 1:01.10    1:00.38  
 12 Grace Talley              SR ENOR                 1:02.95    1:00.75  
 13 Eva Kremer                SO ERTZ                 1:02.97    1:01.71  
 14 Nicole Richter            SR GIBS                   59.59    1:01.74  
 15 Hailey Richter            SO GIBS                 1:02.31    1:01.80  
 16 Emily Daza                JR  EMD                 1:02.25    1:01.92  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Jillian Schmidt           SO EMEM                 1:02.00    1:02.84  
 18 Keri Steckler             SR GIBS                 1:06.46    1:06.43  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Riley Bader               FR EMEM                 1:09.60    1:08.21  
 20 Kennedy Brantley          SR ERTZ                 1:05.09    1:08.53  
 21 Shu Yanagisawa            SO ERTZ                 1:12.84    1:08.54  
 22 Catelyn Witte             FR EBOS                 1:13.01    1:10.11  
 23 Amelia Lankford           SR EVCE                 1:07.50    1:10.83  
 24 Lillian Traylor           FR  EMD                 1:13.95    1:13.17  
 25 Elsie Hamby               FR EVCE                 1:10.50    1:13.50  
 26 Emma Macke                JR  EMD                 1:16.47    1:15.14  
 27 Kyleigh Mayer             SR EBOS                 1:18.15    1:17.66  
 28 Alyson Collins            FR EBOS                 1:22.92    1:21.26  
 29 Jazlyn Allen              SR EHAR                 1:22.81    1:24.48  
 30 Grace Reyes               FR  MTV                 1:35.45    1:28.60  
 31 Kirsten Shofstall         SO EHAR                 1:27.43    1:33.01  
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Jamie Glover              SR  MTV                 5:05.21    5:18.91  
  2 Kristen Bazan             FR  MTV                 5:18.72    5:22.54  
  3 Madelyn Porter            SO CAST                 5:04.60    5:26.95  
  4 Madelyn Ivie              JR EMEM                 5:34.20    5:38.85  
  5 Aubrey Ellis              SO ENOR                 5:48.47    5:48.17  
  6 Ruth Mercer               SO GIBS                 5:51.72    5:53.66  
  7 Sanjana Reddy             FR CAST                 5:44.20    5:58.04  
  8 Katherine Coe             JR ENOR                 5:57.31    5:58.82  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Madelyn Elliott           FR CAST                 6:07.90    6:01.41  
 10 Taylor Willett            SO ERTZ                 5:54.20    6:04.78  
 11 Molly Swallows            SO  EMD                 6:15.74    6:20.08  
 12 Adison Fuller             SO ERTZ                 6:23.46    6:24.05  
 13 Emmi Taylor-Schroeder     SR BOON                 6:45.40    6:30.92  
 14 Abigail Daisey            FR GIBS                 7:03.27    6:31.10  
 15 Emma Titzer               FR BOON                 6:43.30    6:36.05  
 16 Maria Coleman             SO EMEM                 6:53.60    6:50.66  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Olivia Cody               JR ERTZ                 7:10.17    6:59.13  
 18 Reegan Siewert            FR EMEM                 6:48.80    7:02.85  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Madeline Maier            FR  MTV                 6:57.76    7:05.19  
 20 Molly Fortune             SR BOON                 7:14.80    7:07.40  
 21 Abby Hoefling             JR  EMD                 7:06.59    7:12.64  
 22 Kelly Blair               JR  EMD                 6:54.46    7:13.30  
 23 Madalynn Steckler         JR GIBS                 7:27.10    7:37.17  
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Castle                                            1:44.80    1:47.42  
     1) Aubree Meyer FR                 2) Lauren Matuscak JR             
     3) Abbey Daniel SR                 4) Caitleen Reyes JR              
  2 Gibson Southern                                   1:50.78    1:50.28  
     1) Tierney Maurer SR               2) Hailey Richter SO              
     3) Keri Steckler SR                4) Nicole Richter SR              
  3 Evansville North                                  1:53.13    1:51.56  
     1) Isabelle Edwards JR             2) Hallie Spurling SO             
     3) Ada Emerson FR                  4) Aubrey Ellis SO                
  4 Evansville Reitz Memorial                         1:48.52    1:52.42  
     1) Jillian Schmidt SO              2) Abigail Lowery SR              
     3) Christina Stagg JR              4) Madelyn Ivie JR                
  5 Mt. Vernon                                        1:43.58    1:53.19  
     1) Julien Glover FR                2) Emily Hueftle SR               
     3) Madeline Maier FR               4) Hannah Durham SR               
  6 Boonville                                         1:54.93    1:53.42  
     1) Kendal Rankins JR               2) Emmi Taylor-Schroeder SR       
     3) Lydia Pryor JR                  4) Abigail James FR               
  7 Evansville F.J. Reitz                             1:57.21    1:54.37  
     1) Reese Dassel SR                 2) Madison Moore SR               
     3) Aubree Beyer FR                 4) Eva Kremer SO                  
  8 Evansville Central                                1:55.50    1:58.37  
     1) Amelia Lankford SR              2) Sierra Thomas SO               
     3) Emma Byrd FR                    4) Maddie Lemon SR                
-------------------------------------------------------------------------
  9 Evansville Mater Dei                              2:03.44    2:08.70  
     1) Emma Macke JR                   2) Lillian Traylor FR             
     3) Ali Schiff FR                   4) Kendal Waugerman FR            
 10 Evansville Bosse                                  2:15.45    2:11.73  
     1) Kyleigh Mayer SR                2) Alyson Collins FR              
     3) Amelia Perry FR                 4) Catelyn Witte FR               
 11 Evansville Harrison                               2:39.64    2:30.73  
     1) Carly Guth SR                   2) Reina Torres SR                
     3) Jazlyn Allen SR                 4) Kirsten Shofstall SO           
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Lilia Newkirk             SR EMEM                   57.71      58.72  
  2 Ava Buttefield            FR CAST                 1:00.70    1:00.90  
  3 Lydia Baumberger          JR ENOR                 1:03.27    1:00.93  
  4 Aubree Meyer              FR CAST                 1:01.30    1:01.35  
  5 Devon Folz                JR  EMD                 1:02.66    1:03.10  
  6 Caroline Jones            SO EMEM                 1:06.50    1:03.74  
  7 Maya Yamaguchi            SO CAST                 1:07.30    1:07.11  
  8 Carly Gist                SO EBOS                 1:11.22    1:10.33  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Sydney Gist               FR EBOS                 1:11.25    1:12.13  
 10 Kennedy Brantley          SR ERTZ                 1:12.82    1:12.29  
 11 Meredith Perkins          SO EMEM                 1:13.10    1:12.62  
 12 Anna Phillips             SR ENOR                 1:14.57    1:13.56  
 13 Lydia Pryor               JR BOON                 1:17.50    1:14.39  
 14 Adison Fuller             SO ERTZ                 1:15.02    1:14.81  
 15 Abigail Daisey            FR GIBS                 1:17.34    1:16.04  
 16 Ellen Schneider           SR GIBS                 1:19.40    1:17.52  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Davina Witte              JR GIBS                 1:18.88    1:19.36  
 18 Madison Singer            FR BOON                 1:18.52    1:20.45  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Lila Pfettscher           SO ERTZ                 1:20.20    1:22.03  
 20 Ava Dunville              SR EVCE                 1:20.50    1:22.53  
 21 Abby Hoefling             JR  EMD                 1:23.83    1:23.35  
 22 Emily Wolf                FR ENOR                 1:21.71    1:24.37  
 23 Ali Schiff                FR  EMD                 1:28.71    1:30.94  
 24 Grace Reyes               FR  MTV                 1:40.21    1:36.97  
 25 Reina Torres              SR EHAR                 1:31.88    1:38.93  
 26 Alyson Collins            FR EBOS                 1:45.27    1:39.07  
 27 Olivia Talley             FR EVCE                 1:45.50    1:47.25  
 28 Cherish Anderson          SO  MTV                 2:10.49    2:01.01  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Kaleigh Kelley            SO  MTV                 1:08.00    1:08.29  
  2 Elise Umbach              SR ERTZ                 1:10.53    1:11.28  
  3 Abigail Lowery            SR EMEM                 1:11.00    1:12.81  
  4 Tierney Maurer            SR GIBS                 1:14.01    1:13.16  
  5 Elle Dewees               SO CAST                 1:11.20    1:13.31  
  6 Caroline Brackett         SR EMEM                 1:15.50    1:15.13  
  7 Ada Emerson               FR ENOR                 1:21.86    1:16.57  
  8 Isabelle Edwards          JR ENOR                 1:17.84    1:17.04  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Caitleen Reyes            JR CAST                 1:18.20    1:17.12  
 10 Ashlynn Dillon            FR CAST                 1:19.00    1:17.28  
 11 Emily Hueftle             SR  MTV                 1:16.59    1:19.10  
 12 Abbigale Bazan            FR  MTV                 1:18.33    1:19.11  
 12 Taylor Willett            SO ERTZ                 1:17.00    1:19.11  
 14 Sophie Perry              SO EBOS                 1:20.84    1:22.35  
 15 Lilly Parmer              JR GIBS                 1:21.60    1:23.43  
 16 Kendal Waugerman          FR  EMD                 1:23.63    1:24.39  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Amelia Perry              FR EBOS                 1:25.85    1:25.59  
 18 Lillian Zausch            FR EMEM                 1:23.40    1:25.66  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kelly Blair               JR  EMD                 1:28.72    1:26.40  
 20 Allie Vaught              JR ERTZ                 1:28.24    1:27.87  
 21 Emily Russell             SO BOON                 1:34.00    1:30.84  
 22 Sierra Thomas             SO EVCE                 1:23.50    1:31.05  
 23 Juli Smith                JR EVCE                 1:28.50    1:32.13  
 24 Inna Popov                FR ENOR                 1:32.39    1:32.47  
 25 Carly Guth                SR EHAR                 1:30.46    1:32.48  
 26 Hazel Heerdt              SO BOON                 1:30.40    1:32.79  
 27 Aleksandra Parmer         FR GIBS                 1:34.28    1:33.23  
 28 Emma Macke                JR  EMD                 1:34.17    1:40.64  
 29 Kirsten Shofstall         SO EHAR                 1:51.40    1:57.48  
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Mt. Vernon                                        3:40.53    3:46.66  
     1) Kristen Bazan FR                2) Jamie Glover SR                
     3) Kaleigh Kelley SO               4) Sophie Kloppenburg SO          
  2 Castle                                            3:44.70    3:56.09  
     1) Ava Buttefield FR               2) Sanjana Reddy FR               
     3) Lauren Matuscak JR              4) Caitleen Reyes JR              
  3 Evansville North                                  3:59.82    4:00.26  
     1) Lydia Baumberger JR             2) Hallie Spurling SO             
     3) Katherine Coe JR                4) Aubrey Ellis SO                
  4 Evansville Reitz Memorial                         3:58.37    4:03.79  
     1) Jillian Schmidt SO              2) Caroline Brackett SR           
     3) Madelyn Ivie JR                 4) Lilia Newkirk SR               
  5 Gibson Southern                                   4:01.51    4:06.43  
     1) Nicole Richter SR               2) Hailey Richter SO              
     3) Ruth Mercer SO                  4) Tierney Maurer SR              
  6 Evansville Mater Dei                              4:13.83    4:10.74  
     1) Addy Waller JR                  2) Sophia Fehrenbacher SO         
     3) Emily Daza JR                   4) Devon Folz JR                  
  7 Boonville                                         4:15.46    4:12.51  
     1) Kendal Rankins JR               2) Emmi Taylor-Schroeder SR       
     3) Lydia Pryor JR                  4) Abigail James FR               
  8 Evansville F.J. Reitz                             4:09.84    4:19.72  
     1) Eva Kremer SO                   2) Madison Moore SR               
     3) Adison Fuller SO                4) Elise Umbach SR                
-------------------------------------------------------------------------
  9 Evansville Bosse                                  4:38.15    4:34.47  
     1) Carly Gist SO                   2) Catelyn Witte FR               
     3) Sydney Gist FR                  4) Sophie Perry SO                
 10 Evansville Central                                4:50.50    5:00.73  
     1) Hadley Osterman FR              2) Chance McDowell FR             
     3) Abigail Weyer SO                4) Emma Byrd FR